אנו עורכי דין שמבינים בדיוק מה נדרש מאיתנו.

לקוח זקוק לפיתרון משפטי שישיג את מטרותיו, בין אם כתובע ובין אם כנתבע. הלקוח זקוק לעורך דין שייקח ממנו את האחריות וייתן לו שקט נפשי.

אנחנו הבחירה הנכונה, כי אנחנו לוקחים אחריות מלאה. אנחנו הבחירה הנכונה כי אנחנו יודעים לחבר יחד, חוכמה וניסיון, כדי להביא לך הלקוח ערך. אנו לא גובים שכר עבור הייעוץ הטלפוני, ולא נמדוד לך זמן. לא נגבה שכר שלא הרווחנו ביושר, כזה שלא קשור למה שאנחנו יודעים לעשות, או כזה שלא הביא תרומה לעניין המשפטי של הלקוח. אנו משקיעים בך הלקוח בקשר לטווח ארוך, ואנחנו מודדים את הערך שאנחנו מייצרים עבורך בדיוק באופן שאתה מודד אותו.

שרון פוקס, עורך דין (כלכלן) 

אודות המשרד

משרדנו מעסיק עורכי דין מנוסים, בעלי רישיון לעסוק בעריכת דין בישראל ובמדינת ניו-יורק, בעלי תארים משלימים כגון כלכלה, MBA וראיית חשבון, אשר מאפשרים לנו לבחון את העסקאות לא רק מהפן המקומי אלא אף בפן הבינלאומי והכלכלי. שילוב ייחודי זה מהווה כתובת אחת לכל סוגיות המשפט עבור בעלי עסקים וחברות בסדר גודל קטן עד בינוני מכל ענפי התעשייה.

 

המשרד מציע ללקוח תחת קורת גג אחת שירות שהוא שילוב מקצועי שאין דומה לו המורכב מתחומי המשפט האזרחי והפלילי, עסקים, מיסוי וכלכלה. המשרד מעסיק עו"ד יוצאי הפרקליטות בתחום הפלילי, המלווים הליכים משפטיים שמעורב בהם אספקט פלילי, כגון: הליכי בירור וחקירה בנסיבות בהן קיים חשד להפרה של ההוראות שבחוקי העבודה, העשויים להוביל לעיצום כספי ואחריות פלילית, לרבות חקירות של רשות המיסים. שילוב זה מסייע בידינו להעניק ללקוחות, חברות ופרטיים, ייעוץ משפטי מקצועי ומקיף, המשולב באספקטים רחבים של משפט ופיננסים וניסיון ניהולי המבטיחים הצלחה בעולם המשפטי המורכב של ימינו.

© sfuchs-law 2013

 שרון פוקס - עורך דין

FOLLOW US:

  • Facebook App Icon